Yalçın Mekanik Havalandırma Hakkında

2017 yılından itibaren mekanik havalandırma alanında tecrübelerimizle birlikte adım adım yükselen bir ivme ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hizmet Alanlarımız:

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. 

Misyonumuz

İnsana verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine olan inancımız doğrultusunda, ülkemiz özvarlıklarından faydalanarak; ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmet anlayışımız ile kalite, güven ve iş ahlakı değerlerimizi birleştirerek daima en iyiyi üretmek, geliştirmek ve sunmak adına tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bulunduğumuz sektörlerde sosyal sorumluluklarını bilen, yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmak

Vizyonumuz

Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak. 

Yalçın Mekanik Havalandırma; müşterilerinin beklentilerine en etkin şekilde karşılayan, bilimsel ve güncel teknolojiyi yakından takip eden, şartlar ne olursa olsun kaliteden asla taviz vermeyen saygın bir kurum olmayı hedefler.

Bu amaçla;

  • Kalite odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimsiyoruz.
  • Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamayı önemsiyoruz.
  • Kalite ve hizmetlerimiz ile müşterinin güvenini kazanıyoruz.
  • Projelerimizi en üst düzey tekniklerle istenen kalitede ve zamanda eksiksiz tamamlıyoruz.
  • Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
  • Sektörümüzün tanınan ve güvenilir firması olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?